Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 17 лютого 2012 р.

17.02.2012р. Б. / Католицьке телебачення - 5 годин українського ефіру щоденноНаступного тижня на католицькому Телебаченні Віковічного Слова в Києві збільшиться кількість програм українською мовою.  В понеділок розпочне виходити програма для чоловіків «Ось чоловік» о 9 вранці та о 19.30, в середу програми для жінок: «Жінки благодаті», розпочнуться також програми – пояснення Святого Писання під назвою «Стежками Біблії», а також вийдуть нові серії мультфільмів для дітей «Моя християнська родина» та музична програма «За лаштунками».
 
В Попільну середу, 22 лютого о 17 годині, запрошуємо до участі наживо в трансляції Служби Божої з посипанням голів попелом за участю Папи Бенедикта XVI.

Мешканців Києва запрошуємо до перегляду програм, усіх інших до молитви, щоб українська версія програм Телебачення Віковічного Слова невдовзі появилася в інтернеті; тих, хто знає англійську мову і чує поклик допомогти з перекладом програм, просимо зголошуватися за адресою е-mail ewtn@ukr.net.


Джерела: Католицький медіа-центр

Мандрівники Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар