Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 9 лютого 2012 р.

09.02.2012р. Б. / У Мінську міліція затримала понад 30 вірних різних церковВірні різних християнських церков увечері 7 лютого зібралися в Мінську, щоб обговорити книгу Франтішка Алехновіча «У пазурах ГПУ», що оповідає про страждання автора в сталінському ГУЛАГу.
 

Зустріч відбувалася в дружньому колі, про релігійну діяльність не йшлося. Несподівано в будівлю, побивши у вікнах скло та виламавши двері, увірвалися спецназівці в масках, які затримали усіх, хто був у приміщенні, крім дітей та їхніх матерів, повідомляє «Царква». Затриманих у спецавтобусах доставили до Московського РУВС м. Мінська. Офіційного звинувачення поки не пред'явлено, протоколи затримання не складені, але на словах співробітники МВС пояснили, що затримання відбулися через дзвінок на номер «102» з повідомленням, що за адресою, де розташований приватний будинок (пер. Заміський), в якому і зібралися вірні, відбувається виготовлення наркотичних засобів.
 

Офіційно затриманим повідомили, що їх будуть утримувати 3 години. Всього в РУВС привезли 33 особи, трьох з них випустили.За матеріалами www.portal-credo.ru

Джерело:  Мандрівники Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар