Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 22 грудня 2011 р.

22.12.2011р. Б. / Невдовзі у Церкві з’являться нові блаженні та святі

 

У понеділок, 19 грудня, Папа Бенедикт XVI затвердив декрети, що стосуються деяких канонізаційних та беатифікаційних процесів. 

 
Серед них – визнання семи чуд, здійснених за заступництвом блаженних, які невдовзі будуть проголошені святими, та п’ятьох чудес за заступництвом кандидатів на беатифікацію. Між ними – чотири священики, двоє з яких вже проголошені блаженними, п’ять черниць, дві з яких блаженні, та троє блаженних мирян. Однією з них є блаженна Катері Текаквіта, дочка вождя північноамериканських індіанців, яка померла 1680 року в Канаді й після канонізації буде першою святою з-поміж корінних народів Північної Америки. 


Чотири декрети є ствердженням мученицької смерті за віру. Це процеси швейцарського священика Ніколи Руски, вбитого з ненависті до віри у 1618 році, та три процеси, які стосуються 39 мучеників, що загинули в роки громадянської війни в Іспанії в першій половині ХХ століття. 


Сім інших декретів стосуються визнання героїчності чеснот одного священика, п’яти черниць та однієї мирянки. Між ними є уродженка Шепетівки (тепер – Хмельницька область в Україні) Слугиня Божа Маргарита Лукія Шевчик, засновниця Згромадження Дочок Страждальної Божої Матері, члени якого відомі як Сестри Серафітки.


За матеріалами: Радіо Ватикан

Джерело:   КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар