Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 15 грудня 2011 р.

15.12.2011р. Б. / Громадські діячі закликали українців об’єднатися довкола моральних цінностей...

Фото: ТСН


Представники ініціативної групи «Першого грудня» оприлюднили 14 грудня декларацію на знак солідарності з думками, викладеними у Зверненні традиційних Церков (УПЦ, УПЦ КП, УГКЦ) до українського народу щодо суспільної ситуації в Україні, повідомляє прес-служба УКУ.

 
«Приклад єдності показали нам Церкви, – коментує один із учасників ініціативної групи, проректор УКУ, правозахисник Мирослав Маринович. – У цьому ми бачимо модель об’єднання регіонів України довкола моральних цінностей. А присутність і участь Блаженнішого Любомира у нашій ініціативній групі є гарантією, що жодним нашим голосом не скористаються маніпулятивні політики у своїх інтересах і що цей голос матиме громадське, публічне звучання, а не політичне». 


До ініціативної групи «Першого грудня», створеної у 20-ту річницю референдуму за незалежність, долучилися В’ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, Володимир Горбулін, Семен Глузман, кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Мирослав Маринович, Мирослав Попович, Євген Сверстюк, Вадим Скуратівський, Ігор Юхновський. 


Автори декларації вважають, що сьогодні відродження потребують усі пласти українського суспільства. Громадські діячі закликають українців об’єднуватися навколо семи принципів, серед яких свобода та людська гідність, верховенство права та справедливий суд, взаємна відповідальність влади й суспільства тощо. 


Домогтися встановлення нових «правил гри» в державі можна тільки через послідовну громадську взаємодію та суспільний консенсус, – вважає ініціативна група. Щоб забезпечити і те, і те, в суспільстві слід «відновити чесну, фахову та продуктивну розмову щодо життєво важливих проблем, вивільнивши творчу ініціативу людей; гарантувати в цій дискусії право голосу усіх сегментів суспільного життя, незалежно від регіональних, ідеологічних чи будь-яких інших відмінностей; сформувати критичну масу громадян, які здатні жити у свободі та правді, бути відповідальними за свої вчинки й утверджувати моральну політику та спільне благо», – зазначено у декларації. 


Мирослав Маринович вважає, що саме моральні виклики об’єднують Україну, адже «люди страждають від неефективності влади у Луганську та у Львові, у Києві і Сімферополі. І тому об’єднання людей у переконанні, що витягти суспільство можна через лікування людського духу, – це фактично наша мета», – підсумував проректор УКУ. 


Також автори декларації закликають усіх громадян об’єднатися навколо відповідальності за майбутнє України. «Ми започатковуємо Національний круглий стіл, який має стати новим суспільним інститутом висловлення суверенної волі громадянського суспільства. Запрошуємо усіх людей доброї волі долучитися до підготовки та проведення цього заходу, організовуючи такі форуми на місцевому рівні та обговорюючи найнагальніші національні пріоритети сьогодення», – ідеться у документі.


Джерело:  КРЕДОСпробуємо дещо уточнити назву (і не тільки) цієї новини:

"...15.12.2011р. Б. / Громадські діячі закликали українців об’єднатися довкола моральних цінностей... і з прикладу кримінального минулого "нашого" президента..."

Масонерія від християнства під назвою "групи «Першого грудня»" (а чого не СІЧНЯ?) закликає націю України до моральних цінностей, які сповідує сама - криводушності, холуйства, пристосуванства, безхребетності, беззубості, тощо.

Народе мій! Схаменися! Не дай обманути себе цим пройдисвітам від політики і церкви, адже вони ладні звести (як показує новітня історія України) навіть тих, хто  - вірує, надіється, любить...

Катехит парафії Преображення Господнього р.Б. Леонід.

Немає коментарів:

Дописати коментар