Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 1 грудня 2011 р.

01.12.2011р. Б. / Глава УГКЦ відвідає Одесу

П'ятиденний візит патріарха Української Греко-Католицької Церкви Блаженнійшого Святослава до Одеси почнеться 7 грудня.


Як повідомляє відділ інформації Одесько-Кримського екзархату УГКЦ патріарх Святослав планує провести ряд офіційних і неофіційних зустрічей і виступити на місцевому телебаченні.


Зокрема, глава українських греко-католиків збирається зустрітися з євангелізаторами і катехитами, священиками і ченцями Одеського і Миколаївського деканатів, парохіянами Свято-Андріївської і Свято-Михайлівської парохій УГКЦ в Одесі, лідерами християнських конфесій міста, співробітниками БФ «Карітас Одеса УГКЦ», поспілкуватися з пресою і відвідати місто Южне.

«Особливу увагу патріарх Святослав завжди приділяє молоді, тому один з днів Блаженнійший присвятить спілкуванню з молодими одеситами, — говорить о. Руслан Остафій, настоятель храму святого апостола Андрія Первозванного. — А тому, що у одеських греко-католиків досі немає свого повноцінного храму, зустріч молоді з патріархом пройде в стінах лютеранської кірхі.»

Детальніший план перебування патріарха Святослава в Одесі буде опубліковано найближчими днями.

За матеріалами www.cerkva.od.ua


Джерело:  Мандрівники Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар