Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 13 грудня 2011 р.

13.12.2011р. Б. / Дослідники підрахували плоди інтернет-євангелізації


Результати нещодавнього дослідження Global Media Outreach показали, що інтернет-євангелізація є ефективною. У дослідженні взяли участь 100 000 людей по всьому світу. 

 
Більше половини тих, що навернулись у християнство завдяки інтернету, згодом ділилися своєю вірою з іншими. 34% опитаних читають Біблію щодня і майже половина моляться принаймні 10 хвилин у день. 


«Ці результати вражають, тому що вони показують, що онлайн-євангелізація не просто призводить до одномоментного рішення, але люди продовжують рости у своїй вірі після прийняття цього рішення», - сказав засновник і голова Global Media Outreach Уолт Вїлсон.


Для Вілсона результати дослідження показали, «що онлайн-євангелізація і навчання дійсно ефективні». 


51% респондентів сказали, що вони ділилися своєю вірою три рази і більше, а 37% ділилися вірою раз або два рази. 


Global Media Outreach є глобальним служінням, яке поширює Євангеліє онлайн через кілька сайтів. Більше 5500 спеціально навчених онлайн місіонерів відповідають на питання, які ставлять люди через електронну пошту. Служіння акцентується не тільки на благовісті, але також і на навчанні.


За матеріалами: Католицький Оглядач

Немає коментарів:

Дописати коментар