Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 20 серпня 2014 р.

20.08.2014р. Б. / Звернення Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України

Всечесні Отці!
Богопосвячені Особи! 
24 серпня у найближчу неділю відзначатимемо 23-т річницю Незалежності України. Цьогорічне святкування Дня незалежності нашої Держави проходитиме в надзвичайних умовах. Брак порозуміння і згоди між українцями та зазіхання з боку "захланних" сусідів, "під виглядом внутрішніх міжусобиць відбувається війна" всередині країни - все це додатково спонукає нас до особливої молитви за Україну, її мешканців і сусідів.

Просімо Господа за посередництвом Діви Марії - Цариці миру про те, щоб усі від кого залежить доля України, в тому числі і від нас, відчинили двері свого серця на пізнання правди, яка визволяє з тенет зла і веде до щасливого життя. Заступництву святого Архангела Михаїла довіряймо справу якнайшвидшої стабілізації в Україні та духовного, морального і матеріального зросту.

З Господнім благословенням

Архієпископ Мечислав Мокшицький
Голова Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України
Львів, 11 липня 2014 року
Вих. №  42 / 2014

1 коментар:

  1. Всі слова, що взяті мною у лапки - "...", в оригінальному тексті ЗВЕРНЕННЯ відсутні. Незнаю чому, але коли уважно читаю оригінал, то складається хибне враження, ніби ВІЙНИ між Україною і Росією - НЕМА, а те, що насправді є, то лише "ВНУТРІШНІ МІЖУСОБИЦІ".

    Знову ж, незнаю, чому АВТОРИ оригінального тексту саме так його уклали, не зовсім правдиво, чи то через якусь "технчну помилку", чи лукаву схильність до напів-правд..?!

    р.Б. Леонід.

    ВідповістиВидалити