Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 15 серпня 2014 р.

15.08.2014р. Б. / "Потрібно, щоб країна вже і тепер жила. Це і буде нашою перемогою", − Патріарх УГКЦ

Потрібно, щоб країна вже і тепер жила. Це і буде нашою перемогою», − Предстоятель УГКЦСучасний вид цієї гібридної війни проти нашої країни показує її багатоплановість. Вона ведеться не тільки із зброєю. Ведеться психологічна війна, щоб нас паралізувати страхом. Це робиться для того, щоб ми не могли спати, нормально працювати, не могли виховувати своїх дітей.

Про це заявив Блаженніший Святослав, Патріарх УГКЦ, під час брифінгу в м. Долині на Івано-Франківщині, відповідаючи на запитання про те, чи потрібно нам у ці дні святкувати різні держані свята, чи, навпаки, утриматися від цього.

 Глава Церкви наголосив, що громадянам України, які живуть поза межами АТО, важливо не піддаватися паніці, не впадати у розпач, бо паніка – це перемога ворога, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Департамент інформації УГКЦ.

«Не потрібно піддаватися залякуванню. Бо, як каже Святе Письмо, там де є страх, там немає любові. Потрібно любити свою землю, своїх дітей, рідних та близьких, щоб з любові до них жити, навчатися, працювати, будувати свою державу. Потрібно, щоб країна вже і тепер жила. Це і буде нашою перемогою», − підкреслив Патріарх УГКЦ.

Джерело:     КІРІОС

Немає коментарів:

Дописати коментар