Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 18 серпня 2014 р.

18.08.2014р. Б. / Терористи захопили Монастир УГКЦ в Донецьку

Терористи захопили Монастир УГКЦ в ДонецькуУ суботу, 15 серпня, стало відомо про те, що приміщення монастиря Усіх святих українського народу Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії (ССНДМ) в Донецьку (вул. Свідерського, 35) захопили терористи.

Про це розповіла с. Боніфатія Дяків, Провінційна настоятелька Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії (ССНДМ) в Україні, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Департамент інформації УГКЦ.

«Сестер в цьому монастирі зараз немає. На прохання Екзарха Донецького УГКЦ владики Степана (Менька) вони залишили Донецьк в липні в цілях безпеки. А до цього часу на цих теренах своє служіння сповнювали три черниці», − розповідає с. Боніфатія. За її словами, в монастирі залишилися особисті речі сестер, церковні атрибути, авто.

 Додамо, що цього року виповнюється 15-ліття служіння сестер-служебниць на теренах Донецького і Харківського екзархатів УГКЦ. Ті монахині, які перебували в Донецьку до цього часу, зараз продовжують своє служіння на заході країни. Так, зокрема, нещодавно вони провели табір для сімей із Донецька в Карпатах. А зараз в Яремче на Івано-Франківщині вони працюють із дітьми з інших регіонів.
Терористи захопили Монастир УГКЦ в Донецьку 
На фото: сестри, які здійснюють своє служіння в Донецьку, разом із сестрою Терезою Слотою, генеральною настоятелькою.

Джерело:   КІРІОС

Немає коментарів:

Дописати коментар