Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 25 серпня 2014 р.

25.08.2014р. Б. / Україна не програє інформаційну війну: «рашиська пропаганда у ЗМІ – це фуфло», – священик з Москви

Україна, направду, не програє Росії інформаційну війну. Просто є кілька десятків тисяч найманих журналістів, які по всьому світу пишуть репортажі про дії Росії в українсько-російському конфлікті, заробляючи на цьому великі гроші. Насправді: «рашиська пропаганда у ЗМІ – це фуфло».

Таку думку висловив московський священик Української автокефальної православної церкви о. Яків Кротов у сюжеті інформаційно-аналітичний проекту «Погляд на тиждень» на телеканалі ZIK (щосуботи о 21:00).

Також священнослужитель зауважив, що в українсько-російському конфлікті винний не лише Путін. Мовляв: «Російська Федерація – це воєнне міністерство. Росія звикла воювати і – це відбувалося за будь-якого правителя. Сьогоднішній Путін – це, той же самий Ленін чи то Сталін», – наголосив учасник програми.

Гість переконаний, українцям не слід, очікувати адекватної, ба навіть, жорсткої оцінки з боку міжнародної спільноти у справі збитого «Боїнг-777». Мовляв, Кремль таки є занепокоєним, але якщо до цих пір немає правдивої оцінки та рішучих дій міжнародних експертів, то їх вже не варто і очікувати.

«Ця війна між Україною та Росією йде за новим типом. Путін бачить слабкі місця українців, туди і б’є. Однак, Україна разом з Європою та Америкою у цій непростій ситуації дуже мудро поступає. Адже, вони не впроваджують жорстких санкцій проти Російської Федерації. А крок за кроком, потихенько, знищують як і Путіна так і його державу», – зазначив о. Яків Кротов.

Немає коментарів:

Дописати коментар