Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 21 серпня 2014 р.

21.08.2014р. Б. / У Бережанах прощалися з Героєм

Олександр Філь
Уся центральна площа міста Бережани (Тернопільщина) і навколишні вулиці  20 серпня були вщент заповнені людьми. 30 священиків, тисячі бережанців, від найстаршого — до дітей у візочках, прийшли попрощатися зі своїм мешканцем, Героєм України, 19-річним Олександром Філем.
 
Юнак отримав смертельне поранення під час виконання бойового завдання у зоні АТО. Він служив за контрактом у 80-ій аеромобільній бригаді у Львові, був навідником аеромобільного – десантного батальйону. 

Олександр Філь воював у зоні АТО на Сході України, відколи там почалися бойові дії. Разом з іншими бійцями, він охороняв аеропорти Донецька та Луганська. Хлопець був єдиною дитиною у родині. Його виховали мама з бабусею. У Бережанах, Олександр був учасником молодіжної, спортивно – патріотичної організації «Сокіл».    

Під час похорону, архиєпископ  і митрополит Тернопільсько – Зборівський Василій Семенюк УГКЦ, виголосив зворушливу проповідь, закликаючи людей щодня молитися за мир в Україні. Він подякував батькам, що виховали такого мужнього сина, справжнього Героя України.  Владика сказав, що тільки щирою і сердечною молитвою ми зможемо прогнати все зло з України, ненависть, збройну агресію. Благаймо, щоб Господь Бог і Матінка Божа вселили мудрість в серця і розум людей, які хочуть ворожнечі та неспокою. Єднаймося всі разом у спільній молитві, щоби Господь врятував нас від війни, щоб зберіг і благословив  нашу рідну Україну.    

Попрощатися з Олександром прийшли і його однокласники, які біля пам’ятника Шевченку в Бережанах встановили стенд з великим портретом загиблого героя, прикрасивши його віночком з червоної калини. Діти у вишиванках встеляли квітами останній, прощальний шлях лицарю України. Церковний хор і духовий оркестр супроводжували прощальний обряд патріотичними піснями. Члени Самооборони з  тисячною громадою вигукували: «Слава Герою України! Герої не вмирають!». 

Джерело:   КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар