Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

неділя, 24 серпня 2014 р.

24.08.2014р. Б. / В Україні розпочато процес заборони символіки тоталітарних і "недемократичних" режимів

Президент України Петро Порошенко своїм указом №667/2014 «Про деякі заходи щодо унормування питань опису, порядку використання і захисту державних символів України» доручив Кабінету Міністрів України «опрацювати з урахуванням кращого світового досвіду питання законодавчого врегулювання вимог щодо використання громадянами та юридичними особами України, державними органами, органами місцевого самоврядування на території України державних символів іноземних держав, обмежень, заборони використання символіки тоталітарних та інших недемократичних режимів, самопроголошених квазідержавних утворень, терористичних, сепаратистських організацій чи груп та за результатами опрацювання підготувати і подати на розгляд Верховної Ради України відповідний законопроект.» - повідомляє прес-служба Президента України.

Окрім цього, у своєму виступі з нагоди Дня Незалежності Президент П. Порошенко, назвавши події на Донбасі Вітчизняною війною, також, наголосив, що «Україна більше ніколи не відзначатиме це свято за військово-історичним календарем сусідньої країни. Ми будемо шанувати захисників своєї Батьківщини, а не чужої!». Тим самим п’ятий Президент України анонсував ще один крок у процесі декомунізації українського суспільства.

Джерело:    Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар