Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 26 серпня 2014 р.

26.08.2014р. Б. / Відкрити покликання в інтернеті?

Євангеліє в Твіттері
Щоразу більше кандидатів до духовних семінарій черпають знання на теми, що їх цікавлять, з інтернету.
 
В душпастирській практиці інтернет також є помічним засобом для тих, хто намагається розпізнати своє покликання. Щоразу більше кандидатів до духовних семінарій та богопосвяченого життя шукають інформації на теми, що їх цікавлять, у всесвітній мережі, — зауважує о. Януш Хила, віце-ректор Вищої духовної семінарії в Пельпліні (Польща). Він сам уже майже два роки публікує в Твіттері міні-коментарі до Біблії. Накладом Видавництва Бернардинів у Польщі саме вийшла друком його книжка «Євангеліє у Твіттері». 

Книжка становить запис сентенцій, зазвичай однофразних, які становлять коментарі до щоденної Літургії слова. Пельплінський теолог, як зазначає о. проф. Ян Першон з Університету Миколая Коперніка в Торуні, щодня розміщував свої коментарі у Твіттері, знаючи, що для багатьох користувачів цієї соцмережі це може бути єдиним контактом зі Словом Божим. На думку проф. Першона, ці твіти несуть не тільки теологічний зміст, а й мають літературну красу і вражають простотою життєвого натхнення. «То не Євангеліє застаріле, то ми не встигаємо», «Заздрість це наслідок заплющення очей на власне багатство» — ось деякі з записів о. Хили у Твіттері. 

Священик пише також про євангелізацію «цифрового континенту». Аналіз на тему присутності й активності Церкви в інтернеті передує збірці твітів, публікованих щодня за 2013 рік. «В апостольські часи — рибальські сіті, а нині інтернетні мережі стають символом апостолів цифрового континенту», — зазначає пельплінський теолог. 

Отець Януш Хила відкрив акаунт у грудні 2012 року, аби читати записи папи Бенедикта XVI, а потім став також розміщати і свої власні роздуми. Видаючи книжку «Євангеліє у Твіттері», він сподівається, що вона стане натхненням для інших давати свідчення про Христа у щоденному житті. 

Твіти автора можна продовжувати відслідковувати за профілем @Janusz1967. 

За матеріалами: wiara.pl  

Джерело:   КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар