Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 26 жовтня 2012 р.

26.10.2012р. Б. / Католицька Церква перебуває в центрі боротьби добра зі злом, – архиєпископ Сіднея


Синодові єпископів з питань нової євангелізації бракує «вогню і енергії», заявив архиєпископ Сіднея кардинал Джордж Пелл. Адже, за його словами, Католицька Церква перебуває «в самому центі запеклої битви добра зі злом». 
 
«Набагато легше реорганізувати семінарію, ніж запалити в людях прагнення до релігійного відродження, особливо в більшості сучасних культур». 

Синод не намагається вирішити всі світові проблеми, заявляє він далі. Нова євангелізація має пропагувати або відроджувати віру в Ісуса Христа. Єпископи допомагають людям зрозуміти, що Ісус є «більше ніж просто хороший приклад для наслідування, Він - Спаситель». 

Кардинал Пелл розкритикував формат проведення перших 10 днів Синоду, тому що учасники змушені сидіти в залі по шість годин щодня, слухаючи доповіді. «Нам потрібен формат дискусії. Нам потрібен вогонь, енергія для Нової євангелізації. Ми перебуваємо в самій середині боротьби добра і зла, віри і страху», - сказав кардинал. 


За матеріалами: katolik.ru 

Джерело:    КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар