Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 18 жовтня 2012 р.

18.10.2012р. Б. / Дні української культури у Римі 2012


З 19 по 21 жовтня 2012 р. в Римі четвертий рік поспіль пройдуть дні української культури. Цьогорічний захід відбудеться за ініціативи Посольства України в Італії, УГКЦ в Італії, Релігійного товариства «Свята Софія», Додаткового радника для країн Східної Європи міської ради Риму Тетяни Кузик та українських громадських організацій (Центральна Координаційна Рада Українських Об’єднань в Італії, Християнське товариство українців в Італії, Асоціація «Берегиня», Асоціація «Оріана»).
 
                           Програма:
-          19 жовтня о год. 15.00 (sala Gonzaga, via della Consolazione, 4): Міжнародна конференція: Видатні імена України: «Соломія Крушельницька – українська квітка на італійській землі». Вхід вільний.
-          19 жовтня о год. 19.30 (Центр Польської культури у Римі, via Vittoria Colonna, 1): Музичний вечір за участю Нар. Артистки України, солістки Віденської опери Вікторії Лукянець. Акомпанує Ірина Корчинська. Вхід по запрошенням: тел. 3358146305.
-          21 жовтня о год. 14.00 (Церква Марія дей Монті, Via della Madonna ai Monti, 41): Святковий концерт за участю Нар. Артистки України Вікторії Лукянець. Акомпанує Ірина Корчинська. Вхід вільний.

Джерела: www.chiesaucraina.it/

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар