Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 23 жовтня 2012 р.

23.10.2012р. Б. / Польський єрарх: зміцнити катехизацію дорослих людей


Необхідно зміцнити катехизацію дорослих людей, а не тільки молоді й дітей. З таким закликом під час Синоду Єпископів виступив архиєпископ Познанський Станіслав Гандецкі. Єрарх зазначив, що протягом останніх років, в його країні, в ході катехизації  увага переважно приділялася саме дітям і молоді. В результаті цього поза євангелізацією і католицької освітою виявилося ціле покоління дорослих людей. Він підкреслив, що багато дорослих не в змозі свідчити про свою віру і навчати її дітей, оскільки володіють дуже слабкими знаннями про неї. Крім того, існує ризик того, що неосвічені дорослі можуть знищувати те зерно віри, яке було дано дітям в Церкві, розповів єрарх.
 
Щоб відповісти на цей виклик, в Польщі була створена школа підготовки катехитів, які в першу чергу готуються працювати з людьми старшого покоління. За його словами, досвід діяльності цієї школи показав, що часто мова світських, добре підготовлених катехитів, звучить більш переконливо для дорослих, ніж мова священиків.

За матеріалами http://be.radiovaticana.va


Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар