Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 25 жовтня 2012 р.

25.10.2012р. Б. / Сьогодні у Києві горів храм Св. Миколая 
У Києві в римо-католицькому храмі св. Миколая сталася пожежа. 25 жовтня в будівлі з невідомих причин загорілися вхідні двері. 
 
«Виклик про пожежу надійшов о 5:47 ранку. В результаті пожежі згоріли 2 кв. м дерев’яних конструкцій дверей і дверної коробки, закопчені стіни та стеля коридору. Причина пожежі та збитки з’ясовуються», - відзначили в МНС. 

Спорудження Миколаївського храму було завершено у 1909 році. З лютого 1980 року в приміщенні розташований Національний будинок органної та камерної музики України. Нині храм ділять між собою органний зал та парафіяльна спільнота, яка має дозвіл відправляти у храмі певну кількість Служб. 

Наразі будівля храму потребує реконструкції. Проект реконструкції був затверджений ще у 2002 році, але його досі не реалізовано. 

За матеріалами: comments.ua 

Джерело:    КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар