Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 4 травня 2012 р.

04.05.2012р. Б. / Церква і всесвітня влада 

«Ніхто у Церкві не хоче всесвітньої влади, це божевільна утопія. Натомість потрібні глобальні механізми контролю у сфері фінансів, економіки та наукових досліджень. У цих царинах слід прагнути до повної прозорості», – зазначив архиєпископ Роланд Міннерат, підсумовуючи засідання Папської Академії Суспільних Наук, що саме закінчилось у Ватикані.
 

Митрополит Діжону у Франції, один із засновників цієї ватиканської інституції, від імені академіків представив журналістам тематику засідання, яка цього разу була дуже широкою, оскільки стосувалася міжнародного порядку в широкому розумінні. Що стосується ідеї світової влади, було нагадано про важливість принципу субсидіарності, яка є основою католицького соціального вчення. 

Натомість академіки з повагою поставились до глобальних форм комунікації, хоча б таких, як Вікіпедія, яку представив у Ватикані її засновник Джиммі Уельс. Також мова йшла про обмеження соціальних мереж, таких як Facebook, які дають хибне враження про наявність тисячі, навіть мільйону друзів по всьому світу. Однак, як підкреслила на прес-конференції проф. Маргарет Арчер з Лозанни, вони не вирішують проблему самотності, від якої все більше нині страждає сучасна людина. 
За матеріалами: Католицький Оглядач

Джерело:  КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар