Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 7 травня 2012 р.

07.05.2012р. Б. / У Львові відбудеться спільна поминальна молитва в День Пам’яті 8 травняУ вівторок, 8 травня у всіх країнах Європи відзначають День пам᾽яті жертв Другої світової війни. Цього дня Комісія УГКЦ «Справедливість і Мир» з благословення Блаженнішого Патріарха Святослава (Шевчука) спільно з Громадською організацією «Українська Молодь Христові» та Центром Військового Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ організовують Акцію пам᾽яті з метою пошанування загиблих та примирення людей, поколінь і народів.
 

У рамках Акції 5 травня 2012 року представниками молодіжної громадської організації «Українська Молодь Христові» було здійснено упорядкування поховань жертв Другої Світової війни на Янівськомі цвинтарі Львова.
 

8 травня 2012 року о 10:00 на Янівському цвинтарі у Львові також відбудеться міжрелігійна молитва. В рамках акції відбуваються презентації фільму про події Другої світової війни «Три історії Галичини» у різних містах України: Львів, Житомир, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чортків. Також відбудеться Круглий стіл на тему «Моделі примирення та способи відношення до минулого» в Інформаційному Агенстві УНІАН у м. Київ за участю провідних українських фахівців тематики Другої світової війни.   
 

Метою Акції є спільним молитовним зверненням до Бога вшанувати болісну історію воєнних лихоліть, щоб перенести головний акцент події з «перемоги» на «пам᾽ять», та зняти напругу, яка штучно нагнітається у ці дні в нашому суспільстві.
 

Маємо намір молитвою за їхню пам᾽ять вшанувати жертви, благословити майбутнє та випросити Божої ласки про захист та захорону від жахіття війни.

Секретаріат Комісії УГКЦ Справедливість і Мир
Джерела: www.ugcc.lviv.ua

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар