Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

неділя, 6 травня 2012 р.

06.05.2012р. Б. / 54-е Міжнародне військове паломництво до Люрду6 травня 2012 року у Гарнізонному храмі ім. свв. Петра і Павла у Львові урочистою Літургією розпочинається 54-е Міжнародне військове паломництво до Люрду. Літургію очолив владика Михаїл Колтун, керівник Департаменту Патріаршої Курії у справах душпастирства силових структур. У молитві взяли участь представники Міністерства оборони України на чолі з керівником делегації п-ком Володимиром Нікітенком, представники внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, Державної прикордонної служби, курсанти Львівської академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного Збройних Сил України та представники Департаменту Патріаршої Курії у справах душпастирства силових структур України. 
 
У своїй проповіді владика Михаїл розповів усім присутнім, з якої нагоди відправляється урочиста Свята Літургія, та наголосив, що делегація від України на землю, де відбулося об’явлення Пресвятої Богородиці, відвідує святиню вже 17 раз. Офіційна делегація відправляється з України, прямуючи через українські осередки, що знаходяться у Польщі, Чехії, Німеччині, Італії та інших країнах, де є чисельна українська громада. 16 травня делегація візьме участь в аудієнції Святішого отця Бенедикта Папи Римського.
 
11 травня о 16.00 відбудеться урочисте відкриття паломництва біля Гроту Св. Бернадетти у м. Люрд.

Прес-служба Департаменту капеланства

Немає коментарів:

Дописати коментар