Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 2 травня 2012 р.

02.05.2012р. Б. / Зупинімо дітовбивство – в Івано-Франківську розпочато акцію проти абортівРозпочато акцію  «Аборт - вбивство. Збережи життя!», ініційованої об'єднанням християнських та громадських організаційим. Івано-Франківська, повідомив для прес-служби Архієпархії ієрей Роман Терлецький. Мета акції: відстояти право ненароджених дітей на життя, домогтися законодавчої заборони аборту, а також перестерегти жінок, котрі мають намір вчинити аборт. Учасники - молитовні групи Івано-Франківська та області, члени громадських організацій, духовенство, люди доброї волі, всі небайдужі. Порядок проведення акції: час проведення: з 1травня, оскільки місяць травень присвячений особливому почитанню Пречистої Діви Марії, по 13 травня - День матері. Місце проведення: вул. Чорновола, тротуар навпроти входу в клініку «Гал-діагност» де і проводяться аборти. Спосіб проведення: прихильники заборони абортів, волонтери, почергово погодинно згідно з попереднім записом з 9.00 по 18.00 моляться біля спеціально виготовленого для акції хреста та бордів із написами «Аборт -вбивство. Збережи життя!» в перелічених наміреннях, а також збирають підписи під відозвою за заборону аборту, проводять попередній запис на молитву. Розпочалася акція 1 травня о 09:00 годині Молебнем до Діви Марії в церкві Різдва Пресвятої Богородиці по вул. Чорновола, 63-А (біля міського пологового будинку), а завершиться 13 травня о 09:00 ранку Божественною Літургією у церкві Різдва Пресвятої Богородиці в наміренні прийняття дару материнства.

Всіх бажаючих та небайдужих щиро просимо долучитися! Координатор акції Любомир Стринаглюк. Телефони: 0673441995, 0509647015.

Ієрей Юрій Трухан – прес-секретар Архієпархії
Джерела: www.if-eparchia.org.ua

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар