Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 19 травня 2012 р.

19.05.2012р. Б. / Обережно – провокація! Будьте пильні!

Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ стало відомо, що послідовники Антоніна Догнала, більш відомі як секта догналівців, мають намір провести в неділю, 20 травня 2012 р.Б. о 10:00-12:00 год. моління біля стін храму Свв. Апп. Петра і Павла. Це зібрання є незаконним, оскільки його ініціатори не отримали для цього жодного офіційного дозволу від органів державної влади. Ціллю проведення даного заходу, є намагання догналівців чинити тиск на міську владу із метою передачі їм у власність храму Свв. Апп. Петра і Павла.
 
Оскільки діяльність секти догналівців вже неодноразово провокувала конфлікти як релігійного так і майнового характеру, які часто перешкоджали громадському спокою, закликаємо усіх прихожан нашого храму в жодному випадку не вступати в суперечки із прихильниками Догнала, щоби в такий спосіб уникнути можливості конфлікту.
 
На ім’я міського голови Львова п. Андрія Садового спрямовано лист із проханням  вжити всіх необхідних заходів з метою дотримання правопорядку поблизу храму на час можливого проведення несанкціонованого зібрання послідовників догналівської секти.

Розраховуємо на Ваше вирозуміння та спокій у цій незвичній ситуації.


Джерела: petrapavla.org.ua

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар