Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 11 травня 2012 р.

11.05.2012р. Б. / Китай: таблетки з сушених дітей


Південнокорейські митники повідомили про перехоплення 35 спроб контрабанди понад 17 тис. капсулок, які призначалися для зміцнення імунітету, а насправді містили висушені останки ненароджених дітей.Цей «зміцнювальний засіб» вироблено в північно-східному Китаї. В цій країні аборти здійснюються масово. Тільця дітей були розрізані на невеличкі частинки, висушені, перемелені й паковані по капсулах.

Згідно з відомостями від корейських властей, покупцями цих таблеток були китайці, які працюють у Південній Кореї. Затримані стверджували, що нічого не знали про людський вміст препарату. 

В рапортах на цю тему підкреслюється, що порошкоподібна речовина містила людську кров і хвороботворні мікроорганізми, – так, немовби потенційна можливість зараження є найогиднішим моментом жахливих відкриттів корейських митників.

Проблема використання мертвих плодів або тіл новонароджених відома в Китаї віддавна. У провінції Ганьсу знайдено 2006 року черепи 123 дітей і частини їхніх тіл, приготовлені з ароматичними добавками. У 1990-х роках у провінції Гуандун було викрито торгівлю людськими плодами, яких використовували в супи, що рекламувалися як омолоджуючі. 2003 року тамтешня поліція старалася приховати інформацію про кілька ресторанів, де подавали супи з мертвих дітей бізнесменам із Тайваня і Гонконга, стверджуючи, що історія сфабрикована, аби завдати шкоди образові Китаю. 


За матеріалами: Gość Niedzielny / Radio Watykańskie 

Джерело:   КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар