Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 30 грудня 2014 р.

30.12.2014р. Б. / На Донбасі затримано 6 бойовиків терористичного угруповання "Русская праваславна армія"

Як повідомляє сайт "ТСН" українські правоохоронці на Донбасі затримали банду бойовиків, приналежних до терористичної організації "Русская православная армія". За повідомленнями правоохоронців банда складалася з восьми бойовиків.

Протягом липня-грудня цього року ця банда у камуфляжній формі, масках і з автоматами скоювала розбійні напади на приватних підприємців та пересічних громадян. Також вони грабували автозаправні станції, магазини та інші підприємства. Під час проведення обшуку місця проживання затриманих були вилучені автомати та 5 комплектів камуфляжної форми з шевронами "Русская православная армія".

Нагадаємо, що саме ця трерористична організація несе відповідальність за викрадення та знущання над греко-католиьцким священиком о. Тихоном Кульбакою. А також є серйозні підозри що саме "Русская православная армія" несе левову частку відповідальності за релігійні переслідування на окупованій частині Донбасу.

Джерело:    Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар