Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 20 грудня 2014 р.

20.12.2014р. Б. / Митрополит Львівський про святого Миколая чудотворця: «Він старався приймати з вдячністю Божі дари й обертати їх у діяльні таланти»

19 грудня, у день пам’яті святителя Миколая чудотворця, Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, звершив Божественну Літургію в Архикатедральному соборі Святого Юра.

Звертаючись з пастирським словом до вірних, владика Ігор застановив присутніх над життям святого Миколая. Чимало з людей відкрили для себе через проповідь Владики правдиве значення вчинків святого Миколая і його духовного подвигу. Зокрема Митрополит Ігор сказав: «Він старався приймати з вдячністю Божі дари й обертати їх у діяльні таланти».

Митрополит закликав сповнювати Божу волю: «Ми благаємо Господа, щоб над нами сповнялася його воля, яку ми приймаємо й, щоб ми чинили волю Бога, не дивлячись ні на що».

Архиєрей зауважив, що необхідно боронити справедливість у світі, як це робив Миколай. «Неправда не має життя, вона тримається певний час в існуванні», - сказав єпископ.

Насамкінець Митрополит наголосив: «Молімося до святого Миколая, щоб виблагав нам спасіння душ та миру в Україні!».

Немає коментарів:

Дописати коментар