Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 27 червня 2014 р.

27.06.2014р. Б. / Російське православ’я "глибоко озабочене"…

Російське православ’я В Російській Православній Церкві знову звинуватили УГКЦ. А саме голова зовнішніх церковних зв'язків РПЦ митрополит Іларіон в спілкуванні з Апостольським нунцієм в РФ вкотре виявив свою "глубокую озабоченность", цитуємо: "у зв'язку з позицією Української греко-католицької церкви, яка з самого початку була активно залучена в громадянський конфлікт в країні і встала на позиції прямої підтримки однієї зі сторін політичного протистояння".

Митрополит РПЦ, голова ВЗЦЗ, зазначив: "Агресивні дії уніатів в значній мірі послужили ескалації української кризи, розпалюванню ворожнечі та ненависті між різними частинами українського народу. Знову загострилася проблема унії і поставила під загрозу перспективу православно-католицького діалогу", - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на оф.сайт РПЦ.

До слова кажучи, поки в РПЦ вважають Греко-Католиків - ворогами, самі уніати вкотре зазначають, що "росіяни нам не вороги, а брати".

Джерело:   КІРІОС

Немає коментарів:

Дописати коментар