Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 25 червня 2014 р.

25.06.2014р. Б. / Борис Ґудзяк: З Європою ми поділимося таїнством своєї гідності (+video)

Борис Ґудзяк
Політика Володимира Путіна сформована антиепосом КДБ — найбільшим лихом ХХ століття. Відтак впроваджені загарбниками процеси таки доведуть до кінця «червону історію» України.
 
Таку думку висловив президент Українського Католицького Університету єпископ УГКЦ Борис Ґудзяк під час політичного ток-шоу «Прямим текстом. Бліц» з Остапом Дроздовим.

Учасник програми радить усім українцям стояти вище над злом, яке посіяла Російська Федерація. «Нам потрібно бути заангажованими до усіх процесів, які зараз відбуваються у нашій країні. Тому саме у цей час всі священнослужителі стараються працювати над внутрішнім інструментом. Щоб ми всі не стали невільниками», — каже владика. 

Ба більше. Президент УКУ розповідає, що щодня молиться за Володимира Путіна, щоби він таки навернувся, бо ж від того залежить не одне українське життя. «Я росіянам бажаю лише добра», — зазначає владика Борис. 

До слова, 12 грудня 2013 саме УКУ проголосив, що для його студентів і викладачів більше не існує ані Януковича, як президента, ані уряду. Університет завжди висловлював чітку позицію спротиву діючим владним режимам. Відтак, неодноразово через це мав вдосталь проблем. 

Владика розповідає, що залишається натхненним Майданом: «Це є місце, де ми відкрилися, зняли непотрібні маски і глянули в вічі один одному». 

На останок Борис Ґудзяк подякував усім священикам за молитву у такий нелегкий час: «Я горджуся Україною і українцями. Тепер ми до Європи йдемо не як жебраки з протягнутою рукою — ми просто потребуємо солідарності. Більше того, ми маємо чим поділитися, бо ми показали таїнство своєї гідності».


Джерело:   КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар