Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 19 червня 2014 р.

19.06.2014р. Б. / Тимчасовий Глава УПЦ МП ретранслює посили «русского міра»?

У своєму інтерв’ю містоблюститель митрополичого Київського престолу УПЦ МП Онуфрій висловив ряд тез, які збігаються з головними посилами кремлівської пропагандистської машини.

Так, на думку Містоблюстителя Онуфрія, Європа демонструє приклад життя без Христа. Саме ця теза є одним з головних посилів кремлівської пропаганди, яка вибудовує систему координат «Безбожна Європа – Святая Русь».

Для підкріплення своїх тез митрополит Онуфрій вдається до фактичного звинувачення ЄС у накиданні одностатевих шлюбів, евтаназії, абортів. Можливо митрополит є недостатньо поінформованим у цій сфері,  адже ЄС ці питання залишає для вирішення законодавствам країн-членів. Також, викликає здивування, що митрополит Онуфрій не знає, що саме Росія є світовим лідером з кількості абортів на душу населення.

Не менш дивовижним є і миротворчий заклик владики Онуфрія, який закликає українських вояків не стріляти у терористів, яких митрополит у слід за путінською пропагандою чомусь називає ополченцями.

Ще одним фактом, який насторожує є те, що для ретрансляції цих тез було обрано скандальновідомого українофоба Васілія Анісімова. 

Немає коментарів:

Дописати коментар