Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 21 липня 2015 р.

21.07.2015р. Б. / Закарпаття. Обшук у будинку капелана "Правого сектора"

Про це на Фейсбук написав капелан 1 батальйону ДУК (Правий сектор Закарпаття) о.Василь Мандзюк.

"Думаю основна причина обшуку мого будинку, моя капеланська праця у ДУК ПС. Моя дружина говорить, що  дуже прискіпливо оглядали тумбу де зберігаються предмети священичої праці. Мабуть чаші, дискоси, звіздиці, Евангеліє та інші книги, страшна зброя для Шарікових гончих. Слава Богу нічого не спірили, Бог не допустив. 

Що цікаво! Ухвала про обшук винесена 13 липня в Мукачівському суді, і ранком цього дня вони вже були в мене. Яка оперативність? У В. Лазах Ужгородського району ухвала про передачу греко-католикам храму який вкрали сепаратисти московського пархату винесена двадцять років тому і до нині не ВИКОНАНА! Якби "право"охоронці так працювали з священиками московського пархату на донеччині, які зберігали зброю і давали притулок сепаратистам, то гадаю Донецьк був би наш. А то здавалися цілими відділками і вливалися в ряди бойовиків. Так би було і в нас! 

Нині закарпатська міліція не з народом, а з бандитами Блюка. Вони разом з бандитами вбивають наших патріотів." - пише о.Василь Мандзюк.

Джерела: УкрМедіа

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар