Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 18 липня 2015 р.

18.07.2015р. Б. / У Зарваницю сходяться піші паломники: кількість прочан б’є рекорди останніх років

«Вже давно Зарваниця на мала такої кількості піших прочан, - зазначає владика Василій (Семенюк). – Люди ідуть пішки, їдуть на велосипедах звідусіль»

Архиєрей особисто зустрічає багатьох із них в дорозі, спілкується з ними та уділяє благословення.

«Вчора ми зустріли та привітали паломників із Хмельницького, яких прибуло близько 400, - розповідає архиєпископ. - Люди ішли пішки 5 днів. З Кам’янця-Подільського прибуло понад 250 людей, які ішли пішки 4 дні. Також ми вітали вірних зі Славути, Красилова, Сатанова, Шепетівки, Полонного та інших сіл та містечок Хмельниччини. Людей збирається дуже багато, бо вони вболівають за Україну та прийшли молитися за мир».

Єпископ додає, що вчора «ми вітали паломників велопрощі із Ходорова, також багато вірних ішли пішки цілу ніч. Люди ідуть пішки з різних областей України, бо Зарваницька Мати Божа їх об’єднує, додає сили та скріплює віру у краще майбутнє нашої держави».

Немає коментарів:

Дописати коментар