Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 13 липня 2015 р.

13.07.2015р. Б. / Будь-яка інформація про переміщення з місць своєї дислокації батальйонів ДУК ПС не відповідає дійсності, – Ярош

Лідер «Правого сектору» Дмитро Ярош заявив, що ніхто не давав наказу про переміщення з місць своєї дислокації батальйонів ДУК ПС. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Разом з керівництвом АТЦ працюємо над стабілізацією ситуації. Будь-яка інформація про переміщення з місць своєї дислокації батальйонів ДУК ПС не відповідає дійсності. Особовий склад знаходиться на базах і виконує бойові завдання в зонах своєї відповідальності, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність держави.

ВПР "Правий сектор" проводить мирні політичні акції по всій Україні, з озвученими Проводом вимогами. Звертаюсь до всього українського народу із закликом максимально підтримати їх.

Наголошую на необхідності всьому членству ВПР ПС чітко дотримуватися вказівок свого безпосереднього керівництва.

Прошу не звертати уваги на брехливі інформаційні вкиди, які розповсюджуються для дискредитації ПС та провокують українців на кровопролиття
», – йдеться у заяві. 

Джерело:  НОВИЙ ПОГЛЯД

Немає коментарів:

Дописати коментар