Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 9 липня 2015 р.

09.07.2015р. Б. / Що потрібно мати із собою та як відбуватиметься проща до Зарваниці? (+VIDEO)

Молитовник, вервицю, зручне і змінне взуття, а також намет повинні мати з собою учасники пішої прощі до Марійського духовного центру Зарваниця, яка відбудеться 18-19 липня. Цього року на Всеукраїнській та молодіжній прощах очікують дуже велику кількість людей, відтак місць для ночівлі буде обмаль. Людям організують наметове містечко.

Піша проща до Зарваниці розпочнеться в п’ятницю, 17 липня, біля Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці у Тернополі. Там о сьомій відправлять Літургію, далі формуватимуть колону. Речі прочан будуть везти автобусами, відтак священики просять взяти з собою усе необхідне: насамперед молитовник, вервицю, зручне взуття, головний убір, парасолю, карімат, дощовик, спальний мішок і намет.

– Людей буде багато, в Зарваниці ми не маємо житла. В Струсові ми не маємо житла, це момент, коли ми йдемо в пішу прощу, тому для нас всіх було б дуже зручно, коли йде 2-3 людей, мати з собою намет і в тому наметі переночувати і в Струсові, а потім в Зарваниці. Ніхто нічого звідти не візьме, буде міліція, буде “Тризуб”, таке ж наметове містечко буде в Зарваниці, пішли помолилися і переночували, це буде дуже практично, – розповідає голова комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ отець Орест Павліський.

Йтимуть паломники впродовж двох днів. У всіх напрямках до Зарваниці створять цілодобові медпункти.

– Ті, хто має проблеми зі здоров’ям, не комбінуйте, хто знає, що йому помагає тільки його лікарство, візьміть собі з дому, бо лікарі можуть і не мати якогось виняткового лікарства. І знову ж таки, якщо Ви знаєте, що Ви хворі, можна просто вийти з Тернополя до Зарваниці, а потім доїхати. Не треба робити такі жертви, щоб кров стекла з ніг, чи хтось знепритомнів, бо він має долізти до Зарваниці. Вийти, кому важко буде транспорт. Прохання також до батьків, бо в нас були випадки, коли беруть з собою маленьких діток, я до цього ставлюсь по-різному, бо це є відповідальність, – каже отець Орест.

На парафіях вздовж дороги до Зарваниці учасників пішої прощі будуть годувати, каже отець Орест.

– Не треба набирати з собою багато продуктів, бо ми по дорозі до Струсова їмо два рази. В Струсові маємо гарячу вечерю. Зранку в Струсові, в суботу буде знов гаряча їжа, це буде чай, канапка, легенька зупка. Тоді в суботу ми цілий день йдемо і ми знов два рази зупиняємося і в Тютькові і в Золотниках, нас парафіяни приймають, люди готуються, будуть накриті столи, люди про то дуже дбають.

Цього року під час пішої прощі люди зможуть також посповідатися, буде багато священиків.Немає коментарів:

Дописати коментар