Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 7 липня 2015 р.

07.07.2015р. Б. / "Вони навчилися бути мужніми", - священик про бійців АТО

Отець Віталій Футорський, настоятель храму св. архистратига Михаїла м. Хмельницький, та о. Андрій Шалай, сотрудник Собору у Зарваниці, черговий раз побували з духовною місією у зоні бойових дій. З 14 по 27 червня отці перебували по різних місцях дислокації наших військових в Луганській та Донецькій областях.

«Вже перед поїздкою військові телефонували і чекали нашого приїзду, - розповідає отець Андрій Шалай. – Бачимо велику необхідність капеланського служіння. Ми їхали там, де нас чекали. Наше служіння – це Святі Літургії, духовні розмови, підтримка духовна, Свята Тайна Сповіді, молитви та благословення».

Священик каже, що військові потребують підтримки. «Ми тут трохи зачерствіли. Однак вони там потребують продуктів, одягу та найбільше - молитви за них і за Україну. Коли військові відчувають нашу підтримку, тоді розуміють для чого вони живуть і перебувають там».

Отець зазначає, що неодноразово чули постріли з важкої техніки, зривання мін, постріли автоматів. «Однак бійці стоять твердо на сторожі нашої держави, вони навчилися бути мужніми. Наші військові є християнами. Про це свідчить їхня постава, їхня молитва і віра в Бога. Вони завжди з похилою головою підходили і брали благословення, хотіли спілкуватися, цікавилися про життя з Богом. Навіть той, кого називали «атеїстом» захотів посповідався. Під час Святих Літургій всі приймали Святе Причастя».

Отець Андрій з радістю відзначив, що військові чим можуть допомагають місцевому населенню. «Першочергово діляться з дітьми і сім’ями, де є маленькі діти».

Немає коментарів:

Дописати коментар