Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

понеділок, 6 січня 2014 р.

06.01.2014р. Б. / У світ вийшла антологія поезій, присвячених Патріарху Йосифові Сліпому


 
Книжка - антологія поезій, присвячених Блаженнішому Патріарху Йосифу Сліпому вийшла у світНаприкінці 2013 року у видавництві «Нова Зоря» (Івано-Франківськ) вийшла у світ книжка «Серця живе джерело. Антологія поезій, присвячених Блаженнішому Патріарху Йосифу Сліпому».

Про це повідомили в прес-службі Товариства «Свята Софія», США.

Публікація до 50-ліття звільнення з неволі цього Ісповідника віри є третім, доповненим і виправленим, виданням (два попередні – 1995, 2000), у якому зібрано й запропоновано читачам усе найкраще з поетичного доробку 19-ти авторів - як з України, так і з діаспори.

Своїм художнім словом поети створили неперебутній образ Блаженнішого Патріарха Йосифа Сліпого – Людини, Громадянина-Патріота, Ісповідника Віри Христової, життя і діяльність якої були самовіддано й цілковито складені на вівтар служіння Господеві, Його Церкві, українському народу та Україні.

Упорядниками книги є академік НАНУ Леонід Рудницький та директор Інституту філології Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника проф. д-р Степан Хороб. У книжці також вміщено ґрунтовну статтю д-р Ірини Іванкович «Літературні виднокола Патріарха Йосифа Сліпого», а ціле видання збагачено репродукціями картин відомого мистця діаспори Юрія Гури.

Антологію видано за сприяння Релігійного Товариства Українців-католиків «Свята Софія», США.

Придбати книжку можна у книгарні Наукового товариства ім. Т. Шевченка у Львові.

Департамент інформації УГКЦ

Немає коментарів:

Дописати коментар