Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 11 травня 2013 р.

11.05.2013р. Б. / Папа вказав на цінність прикладу св.св Кирила і Методія


Папа Франциск хоче, щоб історичний аналіз діяльності св. Кирила і св. Методія сприяв новому місіонерському завзяттю, прогресу на шляху до єдності між християнами і відкриттю культурного та духовного коріння європейського континенту. Про це йдеться у спеціальному посланні Святішого Отця до учасників Міжнародної конференції "Св. Кирило і св. Методій та їх культурна і духовна спадщина: міст між Сходом і Заходом", яка 9-12 травня відбувається у словацькій Братиславі. У посланні, скерованому за підписом кардинала Держсекретаря Тарчізіо Бертоне, звертається увага на переконання апостолів слов'ян у покликанні кожної окремої Церкви збагачувати власними дарами католицьку повноту. За словами Папи, це підтверджує їхню євангельську інтуїцію щодо того, що різні ситуації в житті християнських Церков не можуть виправдати ворожість, розбіжності, розділи у визнаванні єдиної віри і практикуванні любові.
 
Форум, що відбувається у Братиславі, організували Папський комітет історичних наук, Московський Патріархат Російської Православної Церкви, Академія Наук Російської Федерації та університет "Comenius" під патронажем президента Словаччини Івана Гаспаровича. Приводом для конференції є святкування 1150-річчя з часу прибуття св. Кирила і св. Методія на територію Моравії, сучасних Чехії та Словаччини.

За матеріалами http://be.radiovaticana.va/

Джерело:    Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар