Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 4 травня 2013 р.

04.05.2013р. Б. / Європа без майбутнього?


«Європа повинна відшукати свідомість своєї ролі, можливостей і відповідальності» - сказав префект-емерит Конгрегації в справах єпископів під час зустрічі у посольстві Іспанії при Ватикані. Зустріч відбувалась під знаменним гаслом: «Європо, куди йдеш?»
 

Кардинал Джованні Баттіста Ре нагадав, що у минулому наш континент багато дав іншим частинам світу. Тут здійснено багато наукових відкриттів, які з часом стали відомі всім і всюди. Це також стосується і релігії. Християнство швидко досягнуло Європи і звідти розповсюдилось по краї землі. Однак, сьогодні у світовому масштабі вона відіграє не надто важливу роль. Без християнства наш континент не мав би вартості і впливу на світову цивілізацію. Тому тепер європейські народи повинні стреміти до єдності, не замикаючись на власних інтересах, оскільки спільними для них є власне християнські цінності. 
 
«У Європі повинно і надалі бути місце для Бога. Європа без Бога не має майбутнього» - сказав кардинал. 

За матеріалами: wiara.pl

Джерело:    Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар