Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 2 травня 2013 р.

02.05.2013р. Б. / Ювілейне молодіжне піше паломництво до Свято-Успенської Унівської лаври

17 травня 2013 року з благословення владики Венедикта, Єпископа-помічника Львівського, відбудеться XX Молодіжне піше паломництво зі Львова до Свято-Успенської Унівської лаври Студійського уставу на тему «Віра без діл мертва».
 
Як відомо, така проща відбувається щороку з ініціативи Львівського обласного ТУСК «Обнова» спільно з молодіжними організаціями «Добрий пастир», «ХРАМ», СУМ, «Свято-Юрська молодь», ГСПО «Тризуб ім. Степана Бандери», УМХ, Марійських дружин храму Різдва Пресвятої Богородиці та храму Святої Параскевії в с. Лисиничі за підтримки Комісії мирян Львівської Архиєпархії, Комісії у справах родини Львівської Архиєпархії, Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії, Студентського капеланства Української молоді та Управлінням молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради. Уже 20-й раз молоді люди з різних куточків України, а також із-за кордону разом вирушать у дводенну путь пішої прощі.
 
Проща розпочнеться о 7.00 Божественною Літургією в храмі Святого Архистратига Михаїла, що у Львові, та продовжиться пішою ходою до Унева. Колону супроводжуватиме медичний персонал, МВС та велогрупа. Маршрут прощі пролягатиме через Глиняни, де буде ночівля прочан. До святої обителі прочани прибудуть увечері 18 травня. Тоді ж відбудуться нічні чування, які триватимуть до ранку: молитва, сповідь, благословення чудотворною іконою, похід зі свічками на Чернечу гору. У неділю, 19 травня, проща закінчиться Архиєрейською Літургією та повним відпустом.
 
На прощу необхідно взяти: намет, спальний мішок та килимок, дощовик, змінне взуття, теплий одяг. У рюкзак бажано покласти також молитовник, вервицю, ліхтарик, панамку, необхідні медикаменти, ложку, миску і горнятко. Важкі речі буде везти автомобіль.

Контактний телефон: 0967401780Наталя

Джерела: www.ugcc.lviv.ua

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар