Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 11 січня 2012 р.

12.01.2012р. Б. / Чільний священик РПЦ закликав владу зброєю подавляти «кольорові революції»

Голова відділу зв’язків Церкви і суспільства РПЦ, протоєрей Всеволод Чаплін задекларував свої політичні погляди і порадив що слід робити, аби повернути Росії втрачену велич. Як один із варіантів він запропонував використовувати війська за межами Росії для придушення «кольорових революцій», а також ввести для мігрантів жорстку форму обліку та підняти статус військовослужбовців.

 
Свої ідеї о. Чаплін виклав у блозі на сайті Російської служби новин, а згодом розвинув їх в інтерв’ю.

 
О. Всеволод, не остання людина в РПЦ, насамперед радить владі перейти від «стабільності» до «диктатури» совісті і волі, бо багато того, що нині відбувається у країні, не до вподоби народу.

 
«Мігранти повинні проходити реєстрацію – нехай електронну – принаймні раз на три дні, називаючи місце своєї легальної роботи. Тих, хто цього не зробить, - під кримінальне покарання», - каже він.

 
«Воїнство в Росії не може стояти на соціальних сходах нижче торговців. Кожному офіцеру Збройних Сил та правоохоронних органів має бути надана своя оселя, в тому числі в московському регіоні. Але таке житло потрібно прив'язати до займаної посади чи до гідного виходу на пенсію. І це буде найкращим засобом проти корупції», додав священик.

 
Священик РПЦ також вважає, що Росія повинна відряджати свої війська у різні регіони і брати участь у бойових діях.

 
«Я думаю, що потрібно подумати сьогодні про потужну військову присутність Росії у всіх регіонах, де люди просять захисту від помаранчевих експериментів, від різного роду «кольорових революцій». Навіть, якщо Росії потрібно буде брати участь у бойових діях, цього не потрібно сьогодні боятися: армії потрібно нарешті дати справжню роботу. Мережевих «хом'ячків» цілком можна було б відправити у діючі війська. Ті з них, хто виживуть, напевно, стануть людьми.

 
На прохання журналіста о. Всеволод пояснив, кого він мав на увазі, коли говорив про «мережевих хом’ячків».

 
«Людей, які в найкращий час свого життя проводять у віртуальних війнах. Потрібно давати людям в руки справжню справу, щоб вони відчували, що життя невичерпується простором Інтернету, що навколишнє життя досить складне, і в ньому потрібно брати участь по-справжньому, а не кидаючись тлінними словами в Інтернеті, зображуючи із себе героя, яким ти насправді далеко не є», - заявив Голова відділу зв’язків Церкви і суспільства РПЦ.


Джерела: РІСУ


Мандрівники Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар