Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 31 січня 2012 р.

31.01.2012р. Б. / Презентація аудіо-диску «Вечірня та Утреня Великого Посту»

5 лютого 2012 р. о 17:00 у Архикатедральному Соборі Святого Юра відбудеться презентація аудіо-диску «Вечірня та Утреня Великого Посту».

«Митрополичий хор Собору св. Юрія з великим ентузіазмом взявся до запису такого диску за благословенням преосвященного владики Венедикта. – розповідає керівник хору п. Надія Поворозниик.

- Вечірня та Утреня у часі Великого посту в Соборі св. Юрія Переможця служиться кожної суботи, музичний матеріал ми добираємо доволі різноманітний, стараємося, щоб музика відповідала настрою «світлого суму» Великої Чотиридесятниці. Автори музики теж доволі різноманітні, ми співаємо багато музики нашого талановитого композитора «Золотої доби» Артемія Веделя, бо саме у його творчості ми знаходимо ті вислови багатостраждальної душі нашого народу, які так яскраво відтворені у музиці цього генія».

Очолює це Богослужіння Преосвященний владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, співслужителем є адміністратор Собору Святого Юрія, митрофорний протоієрей Роман Кравчик, диякони – Іван Гобела та Назарій Ярунів.

Під час презентації Митрополичий хор виконає низку піснеспівів. Гості заходу: Крилосний хор «Глас» священиків Львівської Митрополії УГКЦ.

Вхід на презентацію вільний.


Перед початком, о 16:30 відбудеться зустріч з пресою

о. Павло Дроздяк,
прес-секретар Львівської архиєпархіїДжерело:  Мандрівники Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар