Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

неділя, 29 січня 2012 р.

29.01.2012р. Б. / 17 лютого відбудеться Круглий стіл щодо впровадження теорії креаціонізму в українську систему освіти17 лютого 2012 року о 10:00 відбудеться круглий стіл, присвячений розробці подальших кроків запровадження теорії креаціонізму у навчальні програми шкільної освіти в Україні.


Місце та адреса проведення:  Український Католицький Університет, м. Львів, вул. Хуторівка, 35а,


Організатори круглого столу - Рух «За вибір світогляду», Альянс Християн-професіоналів, Кафедра філософії УКУ, Кафедра богослов’я УКУ, Катехитично-педагогічний інститут УКУ, ЛОГО Товариство «Рух за життя», Асоціація християн-юристів України.


Мета заходу - об’єднати та скоординувати спільні зусилля представників громадських організацій, освітніх закладів, науковців та інших фахівців щодо запровадження теорії наукового креаціонізму в навчальні програми шкіл України.


Контактні особи:
Петро Гусак – Український Католицький Університет
Тел.: 067 795 87 56
E-mail: husak@ucu.edu.ua

Сергій Гула – Рух «За Вибір Світогляду!»
Тел.: 099 743 76 46,
E-mail: serg.gula@gmail.com
Джерела: РІСУ

Мандрівники Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар