Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 10 січня 2012 р.

10.01.2012р. Б. / Лише 0,6% населення Москви взяло участь в різдвяних богослужіннях

Близько 90 тисяч москвичів взяли участь у Різдвяних богослужіннях в храмах столиці в ніч на 7 січня, повідомив представник прес-служби московського МУ МВС.


"Вночі у святкових богослужіннях взяли участь близько 90 тисяч осіб. Вони відвідали 282 московських храми", - сказав співрозмовник агентства.


Як повідомлялося раніше, під час святкування Різдва Христова в храмах Москви безпеку забезпечують більше 8,5 тисячі співробітників міліції і військовослужбовців внутрішніх військ, а також дружинники.


Незважаючи на проголошену Патріархом Кирилом (Гундяєвим) мету - побудувати 600 нових храмів у Москві, - заповнюваність вже існуючих падає з кожним роком. Попередній "антирекорд" був встановлений рік тому - тоді Різдвяні служби в Москві відвідало 105 тисяч осіб. Це значно менше, ніж кількість тих, хто відвідав мечеті Москви на свято Курбан-байрам в минулому році.


За матеріалами www.portal-credo.ru

Цікаво було б послухати коментар котрогось з ієрархів "казьонної" церкви і пояснення того - з якого дива москва і московська імперія, перепрошую, російська федерація, називають себе "православною", ба більше, ще й зазіхають на те, що їм ніколи не належало, зокрема в Україні???


Також Ватиканських і наших ієрархів стосовно того, чи не досить загравати з безбожною москвою?!


Катехит парафії Преображення Господнього р.Б. Леонід.

Немає коментарів:

Дописати коментар