Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

середа, 25 січня 2012 р.

25.01.2012р. Б. / Євросоюз шантажує Угорщину, – голова Human Life International

 


Найбільша організація світу у справах захисту сім’ї критикує шантаж з боку Євросоюзу.


Отець Шенан Ж. Боке, голова організації Human Life International, закликав політичне керівництво Угорщини протистояти погрозам Європейського Союзу. Угорщина може залишитися без фінансової допомоги, якщо не виконає певні умови. А вони такі: відмовитися від звинувачення колишнього соціалістичного прем’єр-міністра в корупції та видалити розділ нової конституції, де стверджується, що шлюб є інституцією, базованою на зв’язку чоловіка й жінки.

«Це справжній шантаж. Європейський Союз захопив держави-члени, які перебувають у поганому становищі, а потім запропонував їм умови як «допомогу», навіть якщо ці умови є нападом на культуру і суверенітет нації», каже отець Боке. «І це тільки початок боротьби Угорщини за національну самостійність, за своє життя, за сім’ю». 


Крім того, Європейська Рада, виконавчий комітет ЄС, цього тижня видав декларацію, в якій погрожує розпочати процес проти Угорщини з приводу її нової конституції, кажучи, що «докладе всіх зусиль, щоб проаналізувати узгодження угорського Основного закону із законами ЄС, і залишає за собою право вжити заходів, а саме розпочати процес у зв’язку з порушенням закону відповідно до розділу 258 договору ЄС». 


«Нехай угорський народ, і особливо керівники держави, знають про те, що їхня смілива «пасхальна конституція» наповнює ентузіазмом багатьох американців, а також християн по всьому світі, бо вона рішуче йде проти радикальних світських тенденцій Європи, які виступають проти життя і проти сім’ї», – сказав отець Боке. «Визнаючи, що народи, які прийняли аборт і відштовхнули традиційну сім’ю, демографічно різко зменшуються, угорці вибрали інший шлях: шлях надії на майбутнє. Несумісний із сумлінням той метод, з яким ніким не обрані керівники ЄС примушують Угорщину та інші держави-члени наслідувати їх у повільному самогубстві, замість зміцнення єдиної установи, яка є основою нашого майбутнього, – традиційної сім’ї». 


«Ця ситуація нагадує погрози Британії в листопаді минулого року, у яких вона оголосила, що припинить надавати матеріальну допомогу африканським народам, які, так як і Угорщина, усвідомили значення шлюбу і бажали цю інституцію затвердити законом», – сказав отець Боке. 

«Агресивна позиція західних держав проти життя і сім’ї з дня на день виявляється дедалі відвертіше, оскільки вони вже не мають причин приховувати свої справжні цілі. Нехай ЄС та всі західні «розвинені» держави негайно припинять чинити фінансовий та юридичний тиск на ті суверенні народи, які обрали життя замість смерті». 


За матеріалами: magyarhirlap.hu 

Джерело:  КРЕДО 

Немає коментарів:

Дописати коментар