Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 27 січня 2012 р.

27.01.2012р. Б. / Українське православ’я об’єднається не раніше, ніж через 100 років

Митрополит Софроній ПЦвУ (УПЦ МП) сумнівається, що українське православ’я зможе об’єднатися у найближчому майбутньому. Про це він сказав в інтерв’ю Українському тижню.

Так, на запитання, коли ж можливе об’єднання всіх гілок православ’я в Україні, владика Софроній відповів: «Не за мого земного життя. Може, через 100 років, може, 200...».

Він відзначив, що на шляху до об’єднання є чимало проблем, тож тут треба сідати за стіл переговорів і міркувати, як і до кого примкнути.

«Коли Російська православна церква об’єдналася із Закордонною, яку називали розкольницькою, чи добре це було для росіян? Безумовно, добре. Так само й для нас у підсумку, коли ми з’єднаємось і будемо разом усі, буде добре, бо ніщо так не єднає людей, як церква», - сказав отець Софроній.Джерела: УНІАН


Мандрівники Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар