Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 8 листопада 2011 р.

08.11.2011р. Б. / Кардинал Джанфранко Равазі: Подобається це священикам чи ні, але вони мають знати, що їхня паства сьогодні складається з «дітей телебачення та інтернету»

Глава Папської Ради у справах культури кардинал Джанфранко Равазі вважає, що проповіді, з якими виступають перед паствою католицькі священики, нерідко виявляються дуже "сірими". Щоб подолати їхній "смуток" ватиканський єрарх запропонував "оживляти" їх "скандалами", взятими з біблійних переказів.

На думку Равазі, який виступив на конференції в Римі, шаблонність і занудність церковних проповідей може призвести до того, що вони можуть стати просто нецікавими й непотрібними для пастви, привченої до енергійного стилю подачі матеріалів на телебаченні та в інтернеті.

Як вважає кардинал, стиль телевізійної та онлайнової інформації "вимагає від нас, щоб ми були неперевершеними та гострі, зосереджувалися на суті справи, зверталися до барвистих описів".

Занадто багато священиків використовують суху і сумну богословську мову, а замість цього їм треба було б приправити свої проповіді яскравими історіями, що містяться в Біблії, яка набагато частіше вдається до живих образів.

Twitter, на думку кардинала, теж може стати ефективним способом поширення Слова Божого.

"Ми маємо пам'ятати, що проповідь віри може бути проголошена не тільки з церковної кафедри. Тієї ж мети можна досягнута і за допомогою 140 знаків повідомлення в Twitter".

Кардинал Равазі відомий як шанувальник нових ЗМІ, є автором блогу на інтернет-сайті шанованої щоденної фінансової газети Італії Il Sole 24 Ore. Подобається це священикам чи ні, але вони мають знати, що їхня паства сьогодні складається з "дітей телебачення та інтернету", переконаний він.

За матеріалами: newsru.com


Джерело:  Мандрівники Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар