Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 4 жовтня 2014 р.

04.10.2014р. Б. / Яценюк: «Коли триває війна, немає атеїстів — усі з Богом»

Яценюк ВРЦіРО
У п’ятницю, 3 жовтня 2014 р., Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов зустрілися з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.
 
Зустріч розпочалася хвилиною мовчання за загиблими воїнами АТО. 

Арсеній Яценюк висловив вдячність представникам Ради за їхню велику духовну справу: «У такі важкі часи для країни, коли триває війна, немає жодного атеїста. Всі разом із Богом, всі уповають на Бога і всі просять у Бога допомоги. І те, яким чином ви допомагаєте, як молитеся, вселяєте віру в українців, турбуєтеся про українських громадян і про країну загалом, — надважливе. Люди хочуть почути ваше слово і відчути впевненість. І хочу вам щиро подякувати за ту велику духовну справу, яку ви робите». 

Глава Уряду нагадав, що не раз зустрічався з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій: «Було поставлено певні завдання, і частина з цих завдань Урядом виконана». 

Зокрема, підкреслив він, рішенням Уряду почала створюватися капеланська служба у Збройних Силах України, Національній гвардії України, Прикордонній службі — в усіх збройних формуваннях: «Уперше за 23 роки військові капелани тепер ідуть безпосередньо до наших солдат, у наші військові частини й разом із українською армією моляться та захищають країну». 

Також Арсеній Яценюк нагадав, що ухвалено новий закон про освіту, який дає змогу Міністерству освіти ліцензувати духовні навчальні заклади: «Тепер дипломи, які видаються духовними навчальними закладами, мають такий самий статус, як і дипломи навчальних закладів загалом по країні». 

У 5-6 класах середньої школи запроваджено дисципліни морально-духовного спрямування: «Важливо, щоби такий курс насправді проповідував Боже слово і навчав дітей, як треба поводитися, думати про свою країну, як треба спільно молитися і виконувати Боже слово». 

Щодо економічних питань, Арсеній Яценюк зазначив, що Уряд ухвалив розпорядження, яким на 50 % знизив тариф на електроенергію для релігійних організацій. 

Глава Уряду також нагадав, що Уряд ухвалив рішення про створення Кримського дому, і зараз остаточно вирішується питання, де його розташувати: «Це державне підприємство надаватиме повне сприяння діяльності Всеукраїнської Ради Церков». 

Арсеній Яценюк підкреслив, що в такому складному становищі, в якому перебуває країна, дуже важливою є допомога Церков і релігійних організацій та волонтерів. Він нагадав, що Уряд ухвалив рішення надати допомогу тимчасово переміщеним особам, увів процедуру їх реєстрації та виплати державної допомоги. Зараз кількість громадян, які виїхали з територій, постраждалих від дій терористів, офіційно становить 350 тисяч, і цим людям необхідно забезпечити умови для зимового періоду: «Ми зараз дивимося по санаторіях, де люди живуть, чи є тепло, чи десь треба підключати новий котел». 

Глава Уряду звернувся до членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій із проханням допомогти владі в підтримці людей, які були вимушені виїхати з Донецької та Луганської областей. 

«Хочу запевнити, що разом, спільно ми зможемо дуже багато зробити, дуже багато подолати. Люди сподіваються на зміни, а в зміни треба вірити. А те, що робите ви, виходить далеко за межі конфесійних відносин. Це велика реальна справа з побудови української нації, української держави, українського духу і віри в нашу спільну перемогу», — сказав Арсеній Яценюк. 

У ході зустрічі члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій зазначали, що Уряд за сім місяців зміг вирішити низку питань, які не розв’язувалися всі роки незалежності держави. Вони висловили підтримку політиці Кабінету міністрів у зміцненні обороноздатності країни, гармонізації державно-церковних відносин, захисту прав і свобод громадян. 

Особливу підтримку церковні ієрархи та релігійні лідери висловили діяльності Уряду в освітній сфері, щодо запровадження служби військового духовенства, у захисті суспільної моралі, наданні релігійним організаціям гідних економічних умов для здійснення своєї місії. 

За матеріалами: Урядовий портал

Джерело:    КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар