Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 20 грудня 2013 р.

20.12.2013р. Б. / Канада стурбована тиском спецслужб на Український католицький університет за Євромайдан, – заява


http://ucu.edu.ua/files/2010/02/uculogo.gifПосол Канади Андрій Беннет, який займається питаннями свободи віросповідання, піддав різкій критиці дії спецслужб, які чинять тиск  на  Український католицький університет  за підтримку та участь в Євромайдані.

Про це сказано заяві Посла від 19 грудня 2013 року: «Канада стурбована тиском на адміністрацію та студентів Українського католицького університету, який протягом останніх тижнів чиниться з боку влади. Свобода слова, свобода зборів і свобода  діяльності релігійних навчальних закладів без невиправданого втручання є важливими принципами будь-якої дійсно демократичної країни».

У документі сказано, що міністр закордонних справ Канади Джон Берд заявив, що жорсткі дії влади в Україні викликають заклопотаність не тільки у Канади, а й в демократичних країнах усього світу.

"Канада відзначає важливу миротворчу роль духовенства та віруючих Української Греко -Католицької Церкви і багатьох інших релігійних лідерів в останні тижні в Україні. Ми продовжуватимемо підтримувати тих українців, які вірять у свободу, демократію, права людини і верховенство закону", – сказано у заяві Посла Канади.

Джерела: РІСУ

Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар