Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

неділя, 8 грудня 2013 р.

08.12.2013р. Б. / Молитва на Майдані

молитва за україну
Протягом останніх днів на Майдані ледь не щодня виникають нові молитовні ініціативи.

Від 5 грудня біля Головпоштамту на Майдані діє Молитовний намет, встановлений представниками протестантських Церков. Він відкритий 24 години для усіх охочих. Як розповів CREDO один з організаторів намету, Андрій Шеховцов, намет має дві мети: місце молитви і місце зустрічі християн. 

Щодня до намету приходить кілька десятків людей — як віруючі, так і ті, хто просто цікавиться. Кожен, хто прийшов, молиться приватно. Натомість спільні молитви відбуваються щовечора о 20:00 біля статуї архангела Михаїла. 

«Часом приходять православні чи католики і питають «Чи будуть тут читатися молитви?» Ми кажемо, що тут ми заохочуємо людей молитися приватно, особисто, але якщо вони хочуть, то на другому кінці Майдану є намет греко-католиків і православних. Тих, кому зручніше чи комфортніше у такому форматі молитися, ми туди перенаправляємо», — розповів Андрій Шеховцов.
ArticleImages_54520_02
Організатори молитовного намету запустили також сайт maydanprayer.org, на якому ведеться запис волонтерів для служіння у наметі. Зокрема потрібні люди, які могли б надати транспортну допомогу, а також чергувати і охороняти намет, роздавати чай та каву, координувати молитву. 

«Ми віримо що молитва — основна зброя на цей момент. Ситуація зараз патова і може вирішитися тільки з Божою допомогою», — сказав Андрій Шеховцов. 

Як ми повідомляли раніше, ще одна польова каплиця на Майдані Незалежності була встановлена 3 грудня. У ній греко-католицькі та православні священики проводять молебні, сповідають, розмовляють з людьми.
 ArticleImages_54516_131205_2
А 5 грудня на Банковій, неподалік від Адміністрації Президента відбувся молебень. Його відслужили священики УГКЦ о. Теодозій Івашків та о. Петро Зеленюх із Львівщини. Вони стояли між щільною колоною «Беркута» та сотнею мітингувальників. 

Ще одна молитовна ініціатива — молитва на вервиці постала серед греко-католицької молоді Львова. Після побиття студентів на Майдані учасники молодіжного хору «Аксіос», що діє при львівському храмі Архистратига Михаїла, вирішили почергово молитися на вервиці. На початку їх було лише 18, але після побоїща на Банковій учасники молитовного марафону вирішили залучити до молитви якомога більше людей. 

«Кожен звертався до своїх друзів, я писала статуси на Facebook і просила про поширення, — розповіла CREDO одна з ініціаторів акції Марта Карапінка. — Охочі зголошувалися, я координувала час, щоб була заповнена вся доба. І вже в неділю ввечері, за 3 години організації, нам вдалося зібрати достатню кількість людей на цілодобове коло молитви». 

Кожен учасник безперервної молитви молиться п’ять десятків Вервиці (Розарія) у погоджений з координатором час. «Кожен, хто зголошується до молитви, телефоном або через Facebook контактує зі мною. Ми разом обираємо час, зручний для особи, що буде молитися, а також потрібний для того, щоб заповнити добу. Є люди, які готові молитися 30 хв. Це все я записую. І виходить так, що коли одна особа закінчує молитву, інша розпочинає, і молитва не переривається. Ми будемо молитися щодня доки буде треба», — каже Марта Карапінка. 

Зараз у молитовному ланцюжку беруть участь понад 80 осіб. Організатори хочуть залучити до молитви якомога більше людей, щоб одночасно молилися по кілька осіб. Усіх охочих приєднатися до безперервної молитви Марта Карапінка просить зв’язатися з нею за тел. 097-217-83-69 чи написати їй повідомлення у Facebook https://www.facebook.com/marta.karapinka

Молитовне чування за Україну відбувається і в ефірі «Радіо Марія». Трансляція з храмів Кам'янця-Подільського відбувається з 18:00 до 24:00. 

У ніч з 6 на 7 грудня ніч молитви і чування відбулась і у головному римо-католицькому храмі Києва, св.Олександра, що знаходиться поблизу Майдана Незалежності. Ініціатива проведення ночі молитви належала парафіяльній молоді. А місцева спільнота Пресвятої Діви Марії Невпинної Допомоги проведе молитву у суботу, 7 грудня  з 19:00 по 22:00 годину. 

Джерело:   КРЕДО

Немає коментарів:

Дописати коментар