Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

пʼятниця, 6 грудня 2013 р.

06.12.2013р. Б. / Духовенство УГКЦ подбало про капличку на Київському Євромайдані


З 3 грудня на Майдані чергують греко-католицькі священики: учора отці Київської Архиєпархії душпастирювали у наметовому містечку, а сьогодні, після встановлення польової каплички, перебувають на площі біля стелли, де в ніч з 29 на 30 листопада відбулося жорстоке побиття студентів та молоді.

Протоієрей Ігор Онишкевич, декан київський, щодня координує священиків. Сьогодні на площі була встановлена польова капличка, де мають змогу помолитися мітингуючі з усіх куточків України. Біля каплички зібралися священики УПЦ КП: “Уже маємо свою капличку – а де є церква, там буде село”, – каже один зі священиків.

“Ми встановили цей намет-каплицю саме на площі біля стелли, як пам’ять про ту криваву бійню, яка сталася з 29 на 30 листопада вночі”, – каже о. Ігор Онишкевич. Отець дбає про побут священиків та з помічниками прикріплює хрест на вході до намету.

За цей час священики з парафії на Аскольдовій Могилі, монастиря св. Василія Великого, з Патріаршого собору, парафії св. Миколи Доброго на Подолі по декілька годин перебували на Майдані, де благословляли людей, спільно з ними молилися за добру долю для українського народу на головній сцені та приватно.
 


Уже від 5 грудня на площу прибуде о. Михайло Димид, котрий біля каплички молитиметься літургію вночі, а вдень чергуватиме разом зі священиками Київської Архиєпархії.

Нагадаємо: згідно із закликом Блаженнішого Святослава (Шевчука), усі храми УГКЦ у Києві відкриті для потребуючих і у них проводиться безперервна молитва. “Молитва і діла милосердя – це ті дві заповіді любові, що їх ми сьогодні повинні сповнити, щоб Господь Бог подарував нам мирне розв’язання цієї непростої ситуації, в якій перебуває зараз наша Україна”, – каже Глава Церкви.Про це повідомляє Християнський портал Кіріос, посилаючись на kyivsobor.ugcc.org.ua.

Джерело:   КІРІОС

Немає коментарів:

Дописати коментар