Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 5 грудня 2013 р.

05.12.2013р. Б. / У Меджлісі кримськотатарського народу підтримують вимоги про негайну відставку уряду

У Меджлісі кримськотатарського народу підтримують вимоги про негайну відставку українського уряду та проведенні позачергових виборів Верховної Ради, оскільки ті «не забезпечили виконання чинного законодавства про євроінтеграцію України». Про це йдеться у заяві «Про політичну ситуацію в Україні» президії Меджлісу, ухваленій 2 грудня.

Президія представницького органу кримських татар висловила солідарність з вимогами «більшості українського суспільства, що виступає за підписання Угоди про асоціацію України з ЄС».

«Проведення системних політичних, правових та економічних реформ в Україні можливе лише на основі європейських стандартів у галузі прав людини, національних меншин і корінних народів», – йдеться в заяві.

Президія Меджлісу також виступила з осудом будь-яких форм насильницьких дій у протистоянні, що розгортається, і закликала всі сторони до виходу з політичної кризи виключно мирним способом.

Водночас керівники цієї оргпредставницької структури кримських татар заявили, що Меджліс «послідовно виступає на підтримку територіальної цілісності і суверенітету України з моменту проголошення її незалежності, висловлює крайню ступінь тривоги за подальший розвиток внутрішньополітичної ситуації в країні і загрозою встановлення авторитарного режиму».

Напередодні, на позачерговому пленарному засіданні сесії Верховної Ради Криму, депутати фракції «Курултай-Рух» Леонід Пилунський і лідер Меджлісу Рефат Чубаров виступили проти рішення більшості депутатів, які ухвалили звернення до президента Віктора Януковича із закликом «вжити всі доступні заходи для відновлення громадського порядку, не зупиняючись, якщо цього вимагатиме ситуація, перед запровадженням надзвичайного стану».

Про це повідомляє Християнський портал Кіріос посилаючись на radiosvoboda.org .

Джерело:   КІРІОС

Немає коментарів:

Дописати коментар