Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

неділя, 30 червня 2013 р.

30.06.2013р. Б. / Франциск: Бог сам обирає, як і коли прийти в наше життя

Господь просить нас бути терплячими і бездоганними, нагадав Папа Франциск. Він додав, що Бог завжди сам вибирає, яким чином увійти в наше життя, і чекає терпеливості з нашого боку, оскільки Його присутність не завжди для нас є очевидною.

Під час своєї проповіді 28 червня в каплиці Дому св. Марти Папа нагадав, що Господь повільно входив у життя Авраама. Останньому було вже 99 років, коли отримав обітницю сина. І навпаки, Ісус негайно входить у життя прокаженого, коли виконав його прохання про одужання. Франциск наголосив, що вибір належить Богові, завжди вибирає Він, як і коли увійти в наше життя. Бог не діє "протокольно", за раніше заявленою схемою, сказав Папа, але Він діє завжди і ця зустріч між нами і Ним відбудеться у будь-якому випадку.

Іноді довге очікування на втручання Бога породжує в нас скептицизм, зауважив Понтифік і навів приклад Сари, дружини Авраама, яка висміяла думку про можливість мати дітей у зрілому віці. Бог не тільки вимагає терпеливості від людини, але і сам має цю терпеливість, зазначив Святіший Отець, додавши, що Господь часто чекає нас, нашого рішення, нашого звернення. "Господь бере участь у нашому житті – це точно! – сказав Франциск. – Але багато разів ми Його не помічаємо. Це вимагає від нас терпеливості. І Господь, йдучи з нами, має також багато терпеливості щодо нас".

Тут Папа запросив задуматися над "таємницею Божої терпеливості" і нагадав про хрест у житті кожного християнина, який так часто хочеться відкинути. І зазвичай, коли ми піддаємося цій спокусі, це відбувається "за п'ять хвилин до звільнення", ось що, на думку Понтифіка, є найбільшим актом терпеливості з нашого боку. Ісусові також запропонували піти з хреста, Він не зробив цього, щоб дати приклад нам, щоб засвідчити, що є на хресті поруч з нами до кінця.

Франциск наголосив, що не треба пасивно чекати на прихід у наше життя Господа, це відбудеться тільки тоді, коли ми будемо йти Його шляхом.

За матеріалами: http://be.radiovaticana.va

Джерело:   Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар